Перейти к содержанию

IT Gate TGS 210


Рекомендуемые сообщения

Принесли таке чудо корейської (чи то пак китайської) техніки, щось то подобі Дрібокса 500С - IT-Gate TGS 210

Основные характеристики

-Полная поддержка стандарта MPEG-2 & DVB

- Программное обеспечение Linux с открытым кодом (Standard Linux API)

- Поддержка Linux приложений

- 252MHz IBM PowerPC процессор (350MIPS)

- 72MB(64MB + 8MB) RAM

- 10/100M Full Duplex Ethernet интерфейс

- 1 Smart Card слот

- S/PDIF Interface; Optical Type

- Sharp тюнер (1 ~ 45Msps)

- Обновление ПО : через порт (RS232C),

через Ethernet(Internet)

- Неограниченное количество TV/Radio каналов

- Очень быстрое переключение каналов, менее секунды

- Поддержка LNB переключателей ( протокол DiSEqC 1.0, 1.1 & 1.2)

- Автоматический поиск каналов

- Электронный программный гид (EPG)

- OSD, VBI телетекст и субтитры

- Формат видеоизображения (4:3, 16:9, Letter Box)

- Поддержка нескольких языков в меню (русское меню)

- Программируемый таймер

- Родительский контроль

- Video выход: CVBS, S-Video, Component выход

При тестуванні виявилося наступне - в приймачу відшивалась (глючила) мережа. Зайшов на його офіційний форум пітримки, накачав кучу програм, інструкцій, скачав останнє ПЗ і прошив. І тут "на тобі "фашист" отримуй гранату" - для того щоб активувани ЕМУ та інші плагіни в офіційному ПЗ, для офіційного приймачу потрібно активувати ліцензію. Ліцензія авктивуться автоматом через нет. З мого ІР активувати її не вдалося, хоча приймач в нет випустив чере ПК і пінг проходить. Пробував через офіційний форум підтримки - вислали тестову ліцензію на 2 тижні - всім зрозуміло що толку мені з неї "як з бика молока" . Інформації по приймачу дуже мало, знайшов, окрім офіційного форуму, троха інфи на одному з українських САТ ТВ форумів та на одному з буржуйських - інфа на англійський мові. З читання на форумах отримав інфу що в Україну дані приймачі ввозила "славнозвісна", вже спочивша в Бозі, львівська фірма Куді :2funny:

Враховуючи все вище сказане прошу допомоги

1. Може хтось юзав приймачі даного виробника ???

2. Може хтось знає якесь альтернативне ПЗ з ЕМУ для даних приймачів ???

3. Я тут трохи по-гугливив знайшов на одному з форумів New ZEOS & EDG-Nemesis 5.0 for ITGATE TGS210 . Цей архів без будь-яких описів та пояснень містить 1 файл TGS210_update.img, розмір файлу 8 392 768 Байт. Чи варто лити цей імідж ???

P.S. Наперед всім дякую за допомогу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Принесли таке чудо корейської (чи то пак китайської) техніки, щось то подобі Дрібокса 500С - IT-Gate TGS 210

При тестуванні виявилося наступне - в приймачу відшивалась (глючила) мережа. Зайшов на його офіційний форум пітримки, накачав кучу програм, інструкцій, скачав останнє ПЗ і прошив. І тут "на тобі "фашист" отримуй гранату" - для того щоб активувани ЕМУ та інші плагіни в офіційному ПЗ, для офіційного приймачу потрібно активувати ліцензію. Ліцензія авктивуться автоматом через нет. З мого ІР активувати її не вдалося, хоча приймач в нет випустив чере ПК і пінг проходить. Пробував через офіційний форум підтримки - вислали тестову ліцензію на 2 тижні - всім зрозуміло що толку мені з неї "як з бика молока" . Інформації по приймачу дуже мало, знайшов, окрім офіційного форуму, троха інфи на одному з українських САТ ТВ форумів та на одному з буржуйських - інфа на англійський мові. З читання на форумах отримав інфу що в Україну дані приймачі ввозила "славнозвісна", вже спочивша в Бозі, львівська фірма Куді :2funny:

Враховуючи все вище сказане прошу допомоги

1. Може хтось юзав приймачі даного виробника ???

2. Може хтось знає якесь альтернативне ПЗ з ЕМУ для даних приймачів ???

3. Я тут трохи по-гугливив знайшов на одному з форумів New ZEOS & EDG-Nemesis 5.0 for ITGATE TGS210 . Цей архів без будь-яких описів та пояснень містить 1 файл TGS210_update.img, розмір файлу 8 392 768 Байт. Чи варто лити цей імідж ???

P.S. Наперед всім дякую за допомогу

Це оригінальні корейські реси. Повний аналог Дрімбокса 500S. Самі стабільні іміджі для цих ресів EDG-NEMEZIS. Перевірено. Ось зсилка http://www.edg-nemesis.tv/ADDONS/index.php...-Nemesis%204.x/ http://www.edg-nemesis.tv/ADDONS/

Изменено пользователем april

2xDreambox 800HD (sim 2.01) DOMICA 9.0,

Dreambox 500S (black)

Samsung LE32B650 Full HD

4W-5E-13E-31,5Е-36E

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 года спустя...

Це оригінальні корейські реси. Повний аналог Дрімбокса 500S. Самі стабільні іміджі для цих ресів EDG-NEMEZIS. Перевірено. Ось зсилка http://www.edg-nemesis.tv/ADDONS/index.php...-Nemesis%204.x/ http://www.edg-nemesis.tv/ADDONS/

Добрий день.незнаю в верной теме задаю ли я вопрос, но создать новую немогу.

Есть ресивер itgate tgs 220, имидж ZEOS v3.0  - установил так как самий коректний и стабильний (работает звук на пульте и mgcamd1.31)  проблема в том што невозможно русифицирувать так как не работают аддони. Хочу спросить как добавить новую локацию на него и как добивить новие аддони, што и куда вставлять.

Читал што подходят  ети - EDG-Nemesis  ето так?  где качать?

Зарание благодарен.

простите за ошибки в синтаксисе так как не русский.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×
×
  • Создать...